top of page

Mytí oken a solárních panelů

Účinné mytí oken a solárních panelů pro domácnosti i firmy.

Úvod / Mytí oken a solárních panelů

Mytí oken domů, bytů a firemních prostor

Mytí oken zrovna nepatří mezi oblíbené činnosti a právě proto jsme tu pro Vás my. Chce to jen správné čistící prostředky a šmouh a špíny z oken vás zbavíme během pár minut. Díky tomu budou vaše okna čistá a lesklá. Objednejte si mytí oken ať už ve firmě, bytě nebo dokonce rodinném domě. Jsme Vám k dispozici za výhodné ceny.

myti-oken.jpg
vyskove-myti-oken.jpeg

Výškové mytí oken

Nejčastěji vykonávanou činnosti ve výškách je právě výškové mytí oken. U nás máte o veškerý výškový servis postaráno. Zaměstnanci, které k Vám pošleme jsou důvěryhodní a profesionální odborníci na výškové práce. Výškové mytí oken objednávejte ideálně týden předem.

 

V případě telefonického kontaktu se Vás zeptáme na detailnější informace ohledně vašich požadavků jako například: adresa a lokalita, typ oken, výška oken, čas realizace atd...V případě objednávkového formuláře nám prosím napište co nejpodrobnější informace do zprávy. 

Mytí solárních panelů

Mytí solárních panelů je v dnešní době nutností. Je dokázáno že správně vyčištěné solární panely mají větší výkon než ty nevyčištěné a to zhruba od 1% do 30%. Pomůžeme Vám solární panely vyčistit a umýt za pomocí nejmodernějších systémů a technologií. Stanovení ceny je individuální a závisí na vzdálenosti čištěné plochy, míry znečištění solárních panelů, dostupnosti a dalších faktorech.

myti-solarnich-panelu.jpg
Mytí oken a mytí solárních panelů

Ušetříme Váš čas i peníze

NEJČASTĚJI SE NÁS PTÁTE

Jak probíhá kalkulace ceny u čištění a mytí solárních panelů?

Kalkulace probíhá individuálně. Závisí například na vzdálenosti čištěné plochy, míry znečištění solárních panelů, dostupnosti apod...Více informací Vám poskytneme v telefonu nebo nezávazném formuláři.

backg.jpg
bottom of page